1. Olympia Blansko >
  2. Letošní dění na Strawberry zpestří promítání letního kina

Letošní dění na Strawberry zpestří promítání letního kina

Radka Sitarová, 05.06. 2024 Aktuality

 
Loňská sezóna se nesla ve znamení příprav na ME v baseballu mužů. Při té příležitosti jsme s Maverickem vyzkoušeli, jak by se Vám u nás na promítání letního kina líbilo. A bylo to super!
Letos tedy trochu odlehčeněji a zkusíme na Strawberry Field také trochu té potravy pro duši. Sport & Kultura jde dohromady? Jasně, proč ne.
Nádherný otevřený prostor pod širým nebem, skvělá akustika a romantika na večerním stadionu, o kterou se baseballoví fanoušci rádi podělí se svými sousedy. 
Spolu s Kultura Blansko věříme, že to bude zase něco nového, příjemného a že si společně užijeme krásné večery pod hvězdami, s hvězdami stříbrného plátna.  
 
 
Letní kino bude na baseballovém stadionu promítat od června do září. V červnu pak v promítacích dnech úterý a sobota. Program bude zveřejňován dopředu na každý měsíc.
 
„Sezónu odstartujeme 1. června ve 21:30 hodin filmem Gump: Jsme dvojka. Celý červen se pak ponese v duchu nejnovějších českých komedií, nabídneme ale třeba i kultovní záležitost Krotitelé duchů, jejíž pokračování právě běží v kinech, nebo hororovou jízdu Úsměv. Postupně se dočkáme i animáků a pohádek. Díky přesunu na Strawberry Field nás ale čekají i premiéry,“ láká ředitel Kulturního střediska města Blanska Tomáš Mokrý s tím, že jde o zkoušku nové spolupráce s baseballovým a softballovým klubem Olympia Blansko. „Věřím, že lidé novou možnost letního kulturního zážitku ocení,“ dodává.
 
Vstupenky bude možné zakoupit v předprodeji i na místě, nejdříve ale vždy ráno v den projekce.
 
Hospůdka na stadionu otevřena.
 
Starší články