>

Tradiční letní baseballový & softballový camp!

Radka Sitarová, 03.05. 2019 Aktuality

Olympia Blansko pořádá, jako již tradičně, oblíbený letní příměstský tábor. Letošní camp se uskuteční ve dnech 19. - 23.8., vždy od 9.00 do 15.00 hod. 

Baseballový a softballový klub Olympia Blansko připravuje i na tyto prázdniny tradiční baseballový a softballový camp pro děti od 5 let do 13 let.

Přihlásit se mohou všechny děti z Blanska a blízkého okolí. Camp není určen pouze pro stávající hráče klubu, ale také např. pro děti, které si chtějí baseball či softball vyzkoušet, nebo jen strávit aktivní sportovní týden v krásném prostředí blanenského baseballového stadionu.

Děti budou rozděleny podle věkových kategorií i baseballových dovedností do skupinek pod vedením zkušených trenérů a pedagogů. Pro menší a nezkušené děti je nachystána ochutnávka pálkovacích her a především program na podporu rozvoje tělesné zdatnosti a pohybových dovedností.

Pro starší žáky a děti, které již baseball ve svých kategoriích hrají, chystají trenéři kromě jiného pilování baseballových dovedností a především přípravu na konkrétní herní situace, na kterou není během tréninků až tolik časového prostoru. Samozřejmostí je zpestření nebaseballovými aktivitami, kondičním cvičením pod vedením zkušených kondičních trenérů, zapojení hráčů A-týmu s předáváním zkušeností a sportovní motivací a provázání jednotlivých skupin v rámci přátelské atmosféry, která na blanenském Strawberry field nikdy nechybí.


Tento oblíbený camp je vždy rychle naplněn, proto neváhejte a přihlaste se již nyní!
Cena za camp, včetně teplých obědů, 1.500 Kč.
Do 24. května platí zvýhodněná cena 1.300 Kč.


Camp je zaštítěn prezidentem klubu a šéftrenérem mládeže Jaroslavem Krejčířem.

Kontakty:
e-mail: JKrejcir@seznam.cz
tel.: 606 748 743

Přihlášku lze i vytisknout a poslat oskenovanou na uvedenou e-mailovou adresu, nebo je k vyzvednutí v obchůdku v baseballovém areálu.
S případnými dotazy se na nás neváhejte obrátit.

 

Na děti se těší kolektiv zkušených trenérů!

Starší články