>

Olympia Blansko zve děti do svých řad, přijďte se podívat!

Radka Sitarová, 02.09. 2019 Aktuality

Prázdniny uplynuly jako voda a děti opět zamířily za povinnostmi do školních lavic.

Přestože je léto pro většinu dětí určtě nejradostnějším obdobím z celého roku, které jim přináší mnoho zábavy a nových zážitků, není nutno pohlížet na nový školní rok beznadějně. Kromě školy mají děti mnoho možností, kde mohou uplatnit svoje sportovní založení a najít si volnočasovou aktivitu, která bude nejen zdrojem zábavy, ale také příležitostí k získání nových přátel, rozvoji pohybových dovedností a aktivnímu trávení volného času pohybem, na čerstvém vzduchu a v příjemném prostředí s moderním zázemím a fajn lidmi.

OLYMPIA BLANSKO OTEVÍRÁ NÁBOR NOVÝCH HRÁČŮ PRO DALŠÍ ŠKOLNÍ ROK/SEZONU

Je Ti 5 - 9 let a máš chuť zkusit něco nového? Máš spoustu energie, baví Tě pohyb a nechceš jen sedět doma? Baví Tě házet s míčem, běhat a máš radost z pohybu? Chceš poznat nové kamarády? Chceš si najít sport, který má v Blansku tradici a zároveň budoucnost? Chceš sportovat a zároveň mít možnost soutěžit? Chceš soutěžit nejen na celorepublikové úrovni, bojovat o titul Mistra republiky, ale také mít třeba v budoucnu možnost podívat se se svým sportem a spoluhráči do ciziny, včetně dalekého zámoří? Chceš víc a sníš o národní reprezentaci?

Vítězství na FirstCupu 2018 (největší baseballový turnaj pro děti do 8 let)

Blanenský hráč Filip Hedl v dresu české reprezentace U12 na MS na Tchaj-wanu (2019)

Baseballový a softballový klub Olympia Blansko otevírá se začátkem nového školního roku náborové tréninky, které budou probíhat každou středu od 16.30  do 18.00 hod na baseballovém hřišti Strawberry field v Blansku! Pokud máš chuť, budeme moc rádi, když se za námi přijdeš podívat. Vše si u nás můžeš prohlédnout, vyzkoušet, nebo se zeptat na to, co by Tě zajímalo. K dispozici Ti budou zkušení, ochotní a přátelští trenéři!

Týmovost, sportovní zdatnost, přátelská atmosféra, soutěžení, medaile a poháry, zkušenosti a úspěchy, nádherné prostředí jedoho z nejkrásnějších baseballových areálu v republice, otevřené brány do národní reprezentace, nevšední zážitky...baseball & softball...to je Olympia Blansko!

Přijď mezi nás, moc se na Tebe těšíme!

kontakt:

Jaroslav Krejčíř - prezident klubu a šéftrenér mládeže

tel: 606 748 743

e-mail: JKrejcir@seznam.cz

 

 

Starší články