>

Série trenérských klinik pro trenéry i rodiče

Radka Sitarová, 08.10. 2021 Aktuality

 
Výkonný výbor Olympie Blansko se ve snaze o sjednocení tréninkových postupů při učení jednotlivých baseballových, resp. softballových, dovedností našich hráčů
a hráček rozhodl uspořádat sérii tří tematických trenérských klinik, jejichž náplní bude technika pálení, technika práce v poli a práce s nadhazovači a catchery. 
 
 
 
Cílem těchto tematických klinik je sjednocení způsobu učení jednotlivých baseballových/softballových dovedností. Primárně jsou tedy kliniky určeny pro trenéry.
Nicméně k naší velké radosti vnímáme také velkou část rodičů, kteří se svými dětmi chodí sami trénovat v rámci individuálních tréninků, či pomáhají jako asistenti na trénincích jednotlivých kategorií. Z tohoto důvodu chceme maximum informací poskytnout rovněž rodičům, abychom docílili jednotných postupů při zlepšování výkonnosti a dovedností naších hráčů. A aby se také rodiče mohli lépe zorientovat v řešených dovednostních problematikách. 
 
Součástí klinik bude jak teoretická průprava, tak možnost aplikace získaných informací
v praxi, či diskuze k danému tématu.
 
 
Termíny trenérských klinik - SÉRIE 2021:
 
TECHNIKA PÁLENÍ sobota 9.10. Ivo Kučera
KONDICE A KOMPENZAČNÍ CVIČENÍ sobota 13.11. Natálie Gorodková
NADHOZ & CATCHER sobota 11.12. Štěpán Havlíček
TECHNIKA PRÁCE V POLI   Jaroslav Krejčíř
 
 
Aktualizace:
Po první trenérské klinice na téma technika pálení jsme se na základě zájmu zúčastněných a vzhledem k části roku, kdy začíná období post season a zimní přípravy na další sezónu, rozhodli pro vložení další kliniky na téma "kondice a kompenzační cvičení", a to v původním termínu pro polaření (náhradní termín bude co nejdříve upřesněn).
 
Trenérské kliniky jsou přístupné jak pro trenéry, tak pro rodiče, kteří mají možnost zaregistrovat se dopředu na e-mailu: petravoet@gmail.com
 
Před termínem každé kliniky budou zaregistrovaní zájemci včas informování e-mailem o bližších instrukcích k účasti. Z důvodu různé úrovně registrovaných účastníků je možné časové rozdělení kliniky na dvě části. Organizace kliniky je v režii hlavního lektora.
 
Trenérské kliniky jsou pro členy klubu zdarma. 
 
Pro aktuální info sleduje náš fb FB Olympia Blansko
 
 
 
 
Starší články