>

Tým U11 se kvalifikoval na MČR U11

Radka Sitarová, 13.09. 2022 Aktuality

 
O víkendu 10. - 11. září, krom velkého boje našich "devítek" na MČR U9 v Blansku, bojovali v Brně o postup na republiku i naši borci z U11, pod vedením trenéra Michala Klimeše. Olympia Blansko si třemi výhrami a jednou prohrou pojistila postup na Mistrovství republiky, které se bude konat ve dnech 23. - 24. září v Brně, kdy se o pořadatelství podělí Technika a Hroši.
 
 
Sice jsme "na Hrocha" nedojeli v úplně komfortní sestavě, ale hned v prvním utkání porážíme Kotlářku rozdílem 12:2. Největší zásluhu má nadhazovač Šimon Brückner, který pražské borce k ničemu většímu nepustil.
 
Druhý zápas s Ježky měl být pro nás papírově snadnější, ale již neprobíhá dle našich představ. Skvěle házejícího Tedeáše Klimeše bohužel nepodržela obrana a vytvořila více chyb, než je baseballu hodno. Zápas prohráváme hořce 8:7.
 
Třetí utkání ve skupině vítězíme nad pražským SaBaTem 8:3. Těšíme se opět z výborného výkonu na kopci, tentokrát v podání Dominika Štěpánka, který odházel "Complete game".
 
Ze skupiny jdeme tedy ze druhého místa a proti Arrows Ostrava nenecháváme nic náhodě, což znamená suverénní výhru 11:1. "Complete game" parádně odházel Adam Latner. 
 
Výhrou na Arrows si zajišťujeme postup na MČR U11 !!!
 
Nutno vyzdvihnout výkony mladičkého 8 letého Matyáše Klimeše, který týmu dopomohl k postupu.
 
Ocenění MVP (nejužitečnější hráč) za Olympii získává Šimon Brückner - nejlepší pálkař turnaje (7/8, 6RBI, 5R).
 
Michal Klimeš, trenér
Starší články