1. Olympia Blansko >
  2. I. ročník Interligy zná své vítěze!

I. ročník Interligy zná své vítěze!

Radka Sitarová, 19.03. 2023 Aktuality

 
Nezahálíme ani v off season... Tým trenérů baseballových a softballových kategorií U8 - U11 (8 - 11 let) připravil pro své svěřence zimní ligu o pohár pro vítěze Interligy. Vznikly tři namíchané týmy po 13 hráčích pod vedením trenérů Davida Suchého, Zdenka Juříčka a Katky Dáňové: Raptoři, Tygři a Modří Lvi.
Turnaj se hrál systémem vždy každý s každým ve čtyřech termínech od ledna do března.
Poslední čtvré kolo I. ročníku klubové Interligy se odehrálo v sobotu 11. března a o vítězi i pořadí bylo rozhodnuto! 
 
 
???? RAPTOŘI
???? MODŘÍ LVI
???? TYGŘI
 
 
Před posledním hracím kolem nebylo ještě nic rozhodnuto a první místo bylo stále "ve hře", a tak děti přicházely na hřiště s velkým odhodláním vyhrát zbývající zápasy a pokusit se usednout na pomyslný trůn.
V prvním zápase se spolu utkali Tygři a Modří lvi. Utkání bylo ze začátku vyrovnané, oba týmy pálily, co jim síly stačily, ale odhodlání Lvů bylo silnější a poráží Tygry 10:4.
Ve druhém zápase se měli potkat poražení s Raptory, kteří chtěli obhájit a udržet vedoucí pozici. Díky dobře zvolenému pořadí na pálce a postavení v poli se Raptoři ujali hned vedení. Na tvrdé odpaly Tygři nestačili a prohrávají 14:5.
V posledním zápase změřili síly Raptoři a Modří Lvi. Na týmu žlutých Raptorů nebyla znát žádná únava a u Modrých Lvů panovala bojovná atmosféra a ta dala soupeři zabrat. Oba týmy vedla obrovská chuť k poslední výhře v turnaji, ovšem Raptoři ukázali svou sílu a převahu a stali se tak právoplatnými vítězi této soutěže.
Velké poděkování patří rodičům, kteří své děti doprovázeli na tyto úžasné zápasy a vytvořili patřičnou atmosféru.
Dále chceme poděkovat Tomášovi Vitvarovi za pomoc z pozice rozhodčího a rodičům, kteří obstarali odměny pro děti.
Největší dík patří trenérům Katce, Zdeňkovi a Davidovi za to, že tento turnaj zorganizovali a že svůj čas věnovali našim dětem, kterým tak dopřáli odehrát během zimní sezóny čtyři krásné a napínavé turnaje na I. ročníku klubové Interligy.
 
 
Všichni věříme, že se tento turnaj stane tradicí a společně se setkáme při jeho pokračování v sezóně 2023 / 2024.
 
 
Za foto díky: Milan Vondra
Starší články