>

Dresy - od nové sezony platí nová pravidla

OB, 14.11. 2019 Aktuality

Od nové sezony platí i nová pravidla dresů.

Po zvážení výhod a nevýhod stávajícího systému přidělování dresů a jejich předávání proti vratné kauci, vydalo vedení klubu nová pravidla pro hráčské dresy, která platí od počátku nové sezony, resp. termínu pro přerozdělení kategorií a počátku zimní přípravy.

Klub během posledních let zaznamenal požadavek většiny hráčů napříč kategoriemi ponechat si své číslo i při výměně starého dresu za větší.

Dále vzhledem k tomu, že v oběhu jsou ještě i staré typy dresů, na nichž  se již podpesal čas a rovněž přešívání nášivek se jmény apod., a také proto, že se jedná již o přežitý sportovně nefunkční materiál, je cílem klubu, aby v průběhu dalších let docházelo postupně k obměně těchto dresů za nové typy, které již někteří hráči a hráčky mají k dispozici.

V tuto chvíli tedy máte možnost objednat si v klubovém ochůdku nový, resp. větší dres, se svým číslem. A rovněž se svým jménem, nebude nutno již na dresy přišívat nášivku se jménem. Cena nového dresu je 1.000 Kč a stává se Vaším vlastnictvím. Stejně jako je tomu i v jiných klubech.

Stále však ještě bude zachována možnost koupit si i používaný starý typ dresu, který Vám bude v obchůdku nabídnut za nižší částku.

Původní staré dresy již nebude možno vracet oproti 1.000 Kč jako tomu bylo dříve, rovněž je nebude možno měnit za nový dres.Zůstávají ve Vašem vlastnictví.

Hráči si mohou své staré dresy ponechat, nebo je nabídnout do klubového bazaru.

Tato změna se zatím netýká kategorie mužů a juniorů.

 

OLYMPIA FUN SHOP

kontakty:

Aleš Kopanický tel: 739 930 372

Jarka Kopanická tel: 731 103 728

email: aligolas@seznam.cz

Starší články